mobile-menu

Apie mus

 

UAB “VIGIDAS TRANSPORT” – tai į kliento poreikius orientuota transporto specialistų komanda, turinti 20-ies metų krovinių gabenimo patirtį. Kartu su pagrindinėmis savo paslaugomis klientams suteikiame pridėtinę vertę, laiką bei ramybę. Specializuodamiesi konkrečioje srityje, bei siekdami ilgalaikio bendradarbiavimo ir dirbdami su pasaulyje pirmaujančiomis kompanijomis tapome vieni iš rinkos lyderių Baltijos šalyse.

Įsikūrusi 1994 metais, šiandien "Vigidas Transport" įmonė išaugo ir ženkliai praplėtė teikiamų transporto paslaugų sampratą bei kokybę. Mes teikiame šaldomų, paprastų, rinktinių (smulkių) KROVINIŲ PERVEŽIMO visoje EUROPOJE ir NVS ŠALYSE automobilių transporto paslaugas. Nuo tada:

  • 500 pilnų krovinių kiekvieną mėnesį;
  • 10 mln. EUR apyvartos 2011 metais.


MŪSŲ MISIJA
Kurti ir vystyti kokybišką transporto paslaugą, analizuoti ir vykdyti visus Jūsų lūkesčius bei kurti pasitikėjimu paremtus ilgalaikius  bendradarbiavimo santykius. Mes siekiame būti augančia ir tobulėjančia įmone, palaikyti solidų verslą, teikti profesionalias ir kokybiškas paslaugas.

MŪSŲ VIZIJA
Moderni transporto įmonė, įeinanti į didžiausių Lietuvos / Europos transporto kompanijų sąrašą, atvira naujoms idėjoms, nuolat tobulinanti ir vystanti pervežimo paslaugų paketą, operatyviai ir dinamiškai reaguojanti į kliento poreikius.

MŪSŲ STRATEGIJA
Kliento verslo poreikių skalės įsiklausymas, įsisavinimas, įsigilinimas, išanalizavimas – pirmas žingsnis pasitikėjimo ir abipusių tarpusavio santykių kūrimo ir tvirtinimo link.